AK Parti Aday Tanıtımı Yapıldı

AK Parti Aday Tanıtımı Yapıldı

AK Parti Belediye Başkan adayları tanıtımım toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan’ın katılımlarıyla Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonunda geniş katılımlı bir organizasyon eşliğinde gerçekleştirildi.

AK Parti Dinar İlçe Teşkilatının da yoğun katılım gösterdiği aday tanıtım toplantısında AK Partinin belediye başkan adayları ve Dinar’ın Cumhur İttifakı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı’nın da ismi açıklanarak tanıtıldı.

Cumhur İttifakı adayı Nihat Sarı’ya destek olmak için Afyonkarahisardaki toplantıya katılan partililer pankartlarla adaya destek verdiler.

Aday tanıtım toplantısının açılış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen yaptı. Sezen konuşmasında, bütün teşkilatların yerel seçimlere hazır olduğunu belirterek şunları söyledi, “ Partimizin tüm kademeleri ile birlikte aday belirleme ve seçim hazırlıkları konusunda kesintisiz mesai yaptık. Siyasetin ve teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak titiz bir araştırmayla, soruşturmayla, analizle adaylarımızı netleştirmenin gayreti içinde olduk. Tüm bu hazırlıklarımızı tamamlayarak bugüne geldik.Partimizin seçim manifestosu 31 Ocak’ta Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız tarafından milletimizin takdirine sunulacak. Şimdi yeni bir seçime giriyoruz. Bu yeni dönemin en önemli özelliği; hizmet belediyeciliğini gönül belediyeciliğiyle daha üstün noktaya taşıyacak olmamızdır” dedi.

Her fırsatta siyasetin nasip işi olduğunu, 10 kere 20 kere aday olunup belki de hiç listeye bile girilemeyebileceğini, bu nedenle aday olamayanların mahzun olmaması gerektiğini kaydeden AK Parti Milletvekili Ali Özkaya yaptığı konuşmasında şunları söyledi, “Aday olmak, kazanmak hepsi Allah’ın taktiridir. Aday olamayan kardeşlerimizle bu büyük davanın etrafında ve içinde olmaya devam etsinler.Mecliste görüyoruz kendisini Kaf Dağı’nda görüp de nasıl perişan olanları. Nasıl kötü bir duruma düşenleri görüyoruz. Onun için burada hepimize yer var.Hepimizin geniş manada görev alacağı yerler var.Kardeşlerimize özellikle bunu söylemek istiyorum.Arkadaşlar değerli ilçe başkanları siyaset İddia işidir.Siyaset talip olma işidir.Yapabilmeyi cesaret etme işidir” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından ise bütün belediye başkan adayları fotoğrafları ve özgeçmişleriyle birlikte ekrana yansıyan görüntüleri izlettirildi. Daha sonra ise adaylar platforma çağırılarak, burada gövde gösterisi yapıldı.

kynk: Umut Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ