Dinar’da Uyuşturucu Operasyonu

Dinar’da Uyuşturucu Operasyonu

Dinar’da Uyuşturucu Operasyonu

Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 kişiden ikisi tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğünün istihbari çalışmaları neticesinde Denizli iline Dinar otogarından otobüs aracılığıyla gitmek isteyen kişiler polis tarafından yakalandı. Emniyet yetkilileri bir çanta içinde çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirdi. İfadesi alınan şahıslardan S.P, ile C.Ç nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Müdürlüğümüz Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar kapsamında;

07/05/2016 günü İlimiz Dinar İlçesine yüklü miktarda uyuşturucu hap getirildiği ihbarı üzerine Müdürlüğümüz Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ortak yapılan çalışmalarda (2100) adet uyuşturucu hap ve bu hapları ilimize getiren (1)bir kurye ele geçirilmiştir.

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde sürdürülen çalışmalar neticesinde uyuşturucu hapları teslim alacak (1)bir şahıs ile beraberindeki başka (1)bir şahıs yakalanmıştır.

Yakalanan (2) şahıs hakkında Türk Ceza Kanununun 188. maddesi gereğince  “Uyuşturucu İmal ve Ticareti” suçundan tutuklanma talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edilmiş ve çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir.

İbrahim ÖZEL
İl Emniyet Müdürü
1.Sınıf Emniyet Müdürü

 

fotolar il emniyet müdürlüğü

umut haber

09 mayıs 2016 pazartesi 12:42

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ