Kaymakam Kapankaya öğretmenleri ve Yardımcı Personelleri Ödüllendirdi

Kaymakam Kapankaya öğretmenleri ve Yardımcı Personelleri Ödüllendirdi

Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Sermaye Piyasası Yatılı Bölge Orta Okulu (SPK) Öğretmenlerini, Atatürk Yatılı Bölge Orta Okulu (ATAYBO) yardımcı personellerini başarılı çalışmalarından ötürü ödüllendirdi.

Dinar SPK Orta okulunda Muhammed Selçuk, Okan Özkan, Funda Özdemir ve Burcu Karademir tarafından hazırlanan “Matematik Sokağı” isimli projeyi çok beğendiğini ve bu sebeple öğretmenlere başarı belgesi vermek istediğini belirten Kaymakam Kapankaya, “Öğrencilerin matematiği daha da çok sevmesi ve en iyi şekilde öğrenmeleri için yapılan projeyi çok başarılı buldum. Bu konuda öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Yardımcı Personellere de Ödül

Dinar Kaymakamı ATAYBO ve SPK okullarında yardımcı personel, aşçı ve hizmetli olarak görev yapan personellere de başarı belgesi takdim etti.

Gittiği okullarda, pansiyonların, yemekhanelerin ve okulların çok temiz olduğunu bizzat gördüğünü kaydeden Kaymakam Selami Kapankaya şunları söyledi, “Gittiğim okullarda gerçekten de çok temiz ve hijyenik ortamları gördüm. Personellerin başarılı ve özverili olarak çalıştıklarını biliyorum. bu sebeple onları da işlerinden ötürü tebrik ediyorum” dedi.

İlçe Kaymakamlığında düzenlenen başarı belgesi takdim töreninde Habibe Gülkaya, Cemile Akkuş, Ayşe Çakı, Bayram Yıldırım, Aycan Karakaş, Mehmet Arslan, Münire Arslan, Hanım Akhan ve Halil Duru isimli personeller ödüllerini ilçe kaymakamından aldılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ