Özel Kolej’den % 100’lük  Başarı

Özel Kolej’den % 100’lük  Başarı

Özel Kolej’den % 100’lük  Başarı

Dinar Öğretmen Ünal Yılmaz Kolejinden liseye öğrenci göndermede % 100 başarı sağlandı. 2017-2018 eğitim-öğretim sezonunda okuldan mezun olan 22 öğrenci dilediği liseye gidebildi.

Kesin kayıt sonuçlarına göre Özel Kolej’den 4 Öğrenci Fen Lisesine, 4 öğrenci Hava Lisesine, 7 Öğrenci Isparta 15 Temmuz Anadolu Lisesine, 1 kişi Eğirdir Anadolu lisesine, iki kişi Dazkırı Ahmet Turba Anadolu Lisesine, 2 öğrenci Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesine, Bir Kişi Dinar Anadolu Lisesine ve 1 kişi de Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesine girmeyi başardı.

Öğrencilerin başarılarıyla alakalı bir değerlendirme de bulunan Özel Kolej Müdürü Ünal Yılmaz, sezon boyunca öğrenci, öğretmen ve velilerin ciddi anlamda planlı, projeli çalıştıklarını, 9 ayrı dalda düzenlenen projelerin ise öğrenciler üzerinde çok etkili olduğunu söyledi.

Okuldan mezun olup liseye giden öğrencileri, üniversite yıllarında da, mezun olana kadar takip edeceklerini ifade eden Eğitimci Ünal Yılmaz şunları söyledi, “Okulumuzdan mezun olup giden öğrencilerimiz ile ilişkilerimizi asla bitirmiyoruz. Üniversiteden mezun olana kadar biz de kayıtlı ve takiplidirler. Aileleriyle, kendileriyle sık sık görüşeceğiz. Her zaman öğrencilerimizin yanlarında yer alarak hayata en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlayacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ