24 Saat Mahallemiz İçin Çalışacağız

24 Saat Mahallemiz İçin Çalışacağız

24 Saat Mahallemiz İçin Çalışacağız

Dinar’a bağlı Camikebir Mahallesine muhtar adaylığını açıklayarak yapacağı işleri ve hayatını Dinarlı basın mensuplarına anlatan ve 23 yıl Avrupa ülkeleri tecrübesi bulunan Şenol Yılmaz birlik ve beraberlik içerisinde hizmet edeceğini söyledi.

Dinar Suçıkan Park Tesislerinde gazetecilerle söyleşide bulunan Şenol Yılmaz şunları söyledi, 1967’de Dinar’da doğdum. İlkokulu yeniyol’da, orta öğretimi Dinar Lisesinde ve Liseyi de o zaman adı Endüstri Meslek Lisesi olan okulda bitirdim. Eğitimimi ilçede tamamladıktan sonra evlenerek Hollanda’ya gittim. 23 yıl orada ikamet ettikten sonra emekli olarak 2012 yılında memleketim Dinar’a kesin dönüş gerçekleştirdim. İlçemize bağlı Camikebir mahallesinde idman yurdu kıraathanesinin sahibi olarak ikamet etmekteyim” dedi.

Gece Gündüz Çalışacağız

Camikebir Mahallesine muhtar adaylığını açıklayarak neden aday olduğunu ve gördüğü bazı eksiklikleri anlatan Yılmaz konuşmasının devamında şunları söyledi, “Mahallemizi çok iyi biliyorum. Bütün siyasilere, sivil toplum kuruluşlarına ve diğer herkese eşit mesafedeyim. Maddi beklenti içerisinde kesinlikle değilim. Mahalleme hizmet etmek için aday oldum. Mahalle sakinlerimizden bana karşı çok büyük teveccüh geldi. Muhtar olarak beni görmek istediklerini dile getirerek aktif bir muhtar istediler. Mahallemiz belediyemizden en iyi hizmeti almak istiyor. Ben 24 saat boyunca mahalledeyim. Herkes bana dilediği gibi ulaşacak. Mahallemizde esnaflarımızın yoğunluğu da var. Mahallede ikamet etmeseler bile esnaf sorunlarıyla da ilgileneceğim. Camikebir mahallemizi birlik ve beraberlik içerisinde yöneteceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ