Afyonkarahisar Dinar ilçe Kaymakamımız Mustafa ŞAHİN, İlçedeki Şırnak Cizre ve Suriye El Bab gazilerini evlerinde ziyaret etti.

Afyonkarahisar Dinar ilçe Kaymakamımız Mustafa ŞAHİN, İlçedeki Şırnak Cizre ve Suriye El Bab gazilerini evlerinde ziyaret etti.

Afyonkarahisar Dinar ilçe Kaymakamımız Mustafa ŞAHİN, İlçedeki Şırnak Cizre ve Suriye El Bab gazilerini evlerinde ziyaret etti.

 

İlçe Kaymakamımız Mustafa ŞAHİN, ziyaretleri beraberindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Müdürü İrfan YÜKSEL,İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan TAHTAOĞLU ve  Konak Mahalle Muhtarı Ramazan ÇINAR ile birlikte konak mahallesinde  ikamet eden El Bab yaralanan gazimiz Piyade Uzman Onbaşı Özmen Uysal’ı evinde ziyaret gerçekleştirdi.  Gazilerin kendileri için baş tacı olduğunu vurgulayan Şahin, “Gazimiz Özmen UYSAL’a ihtiyaçlarının olup olmadığını, sağlık durumunu  sordu. İhtiyaçları  halinde bizlerin kapılarınin sonuna kadar açık olduğunu belirtti. Gazilerimiz bizlerin gurur kaynağı. Sizler bizler için çok önemlisiniz. Ailesine’de her konuda maddi ve manevi elimizden ne gelirse yardım yapmaya hazırız diyerek gazimizin evinden vedalaşarak  ayrıldı. Daha sonra İlçe Kaymakamımız ŞAHİN beraberindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfi Müdürü İrfan YÜKSEL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan TAHTAOĞLU İle Dinar İlçemize bağlı Çakıcı köyünde ikamet eden  Şırnak’ın Cizre ilcesinde, içinde bulunduğu araç kırmızı ışıkta beklerken terör örgütü PKK’lılar tarafından uzun namlulu silahlarla saldırıya uğrayıp ağır yaralanan ve yaklaşık 7 ay Ankara GATA’da tedavi gören Uzman Çavuş Nuri Karakaş,in  baba evine ziyaret etti.

Kaymakamımız Mustafa ŞAHİN’i kapıda karşılayan Gazimizin eşi ve çocuğu hoş geldiniz diyerek evine buyur ederken çok mutlu olduğunu dile getirdi. Kaymakamımız da gazimizin çocuğuna ikramda bulundu. Gazimiz Nuri KARAKAŞ Kaymakamımızı görünce çok mutlu oldu. Kaymakamımız ŞAHİN öncelikle gazimize ve annesine sağlık durumunu sordu.Gazimiz tedavinin devam ettiğini ve ayaklarını oynatabildiğini söyleyince Kaymakamız bu habere cok sevindiğini,  inşaallah gazimiz fizik tedavi görerek sağlığına tamamen kavuşur  dedi.Gazimize ihtiyacının olduğunda her zaman yanında olacagini,elinden ne gelirse yapmaya hazır oldugunu vurguladi.  Sağlık,maddi,manevi köy işlerinde de , arazi,tarla işlerinde de yardımcı olmaya hazırız.dedi  Gazilerimiz bizlerin gurur kaynağı. Sizler bizler için çok önemlisiniz diyerek gazimizle ve ailesiyle vedalaşarak ayrıldılar.

01 Mart 2017 Çarşamba 09:57

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ