Aziz Yılmaz Daha Güzel Bir Mahalle Oluşturacağız

Aziz Yılmaz Daha Güzel Bir Mahalle Oluşturacağız

Aziz Yılmaz Daha Güzel Bir Mahalle Oluşturacağız

Dinar’a bağlı Pınarbaşı Mahalle Muhtarı ve muhtar adayı Aziz Yılmaz, yeni dönemde mahallenin daha yaşanabilir ve güzel bir mahalle haline geleceğini söyledi.

Mahallesindeki her türlü soruna koşan, vatandaşların her daim emrinde olan, hatta bir dönem öğrencilere kadar okullarına getirip götüren Aziz Yılmaz bu sefer de mahallenin bazı yerlerinde bulunan elektrik direklerini imarlı yerine çektiriyor. Konuyla alakalı TEDAŞ Bölge Müdürü Erkan Küçük ile birlikte mahalledeki elektrik direklerini yerinde inceleyen Yılmaz gerekli işlemlerin kısa sürede yapılacağını belirtti.

Bahar aylarının gelmesiyle de mahallesinde park bahçe ve peyzaj işlerini de hızlandıran Aziz Yılmaz şunları söyledi, “Yıllardır mahallemiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Seçmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Her zaman benim yanımda oldular, desteklerini esirgemediler. Biz de elimizden gelenin fazlasını yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

Yeniden Muhtar Seçilecek

Pınarbaşı Mahalle seçmenleri Aziz Yılmaz’ı yeniden muhtar olarak görmek istediklerini ve sonsuz destek verdiklerini de söyledi. Diğer muhtar adaylarının da bulunduğu mahallede favori aday olarak gösterilen Aziz Yılmaz seçim çalışmalarını da bütün hızıyla devam ettiriyor.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ