FESTİVALİMİZİN 1.GÜNÜNDE DAZKIRI’MIZ ANKARA’LI AYŞE VE TAYFUN TUNÇ İLE COŞTU

FESTİVALİMİZİN 1.GÜNÜNDE DAZKIRI’MIZ ANKARA’LI AYŞE VE TAYFUN TUNÇ İLE COŞTU

FESTİVALİMİZİN 1.GÜNÜNDE DAZKIRI’MIZ ANKARA’LI AYŞE VE TAYFUN TUNÇ İLE COŞTU

Festivalimizin 1. Günün gündüz programında; Festivalimizin ve Adalet Parkının açılışı gerçekleşmişti.

Akşam programında ilk olarak Tayfun TUNÇ sahne aldı. İlçemize gelen misafirlerimizi ve Dazkırı’lı hemşerilerimizi coşturan Tayfun TUNÇ konserinin ardından Ankara’lı Ayşe sahne aldı. Ankara’lı Ayşe’nin sahne almasıyla ilçemizdeki coşku kat kat artarak zirveye ulaştı.

Ayrıca 22.30’da sahne alan Ankara’lı Ayşe konsere Afyonkarahisar’ın uluslararası yayın yapan tek Televizyon Kanalı olan Kanal 3 ekranlarından naklen yayınlandı.

Tayfun TUNÇ konseri sonunda Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN tarafından kendisine Rölyef Sanatı ile yapılmış portresini ve ilçemize has haşhaş ezmesini hediye etti.

Ankara’lı Ayşe’nin sahne almasıyla ilk parçasının sonrasında Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN sahneye çıkarak kendisine Dazkırı Halkı adına hoş geldiniz deyip yine Dazkırı Halkı adına çiçek takdim etti. Konser sonunda Rölyef Sanatı ile yapılmış portresini ve ilçemize has haşhaş ezmesini hediye ederek festivalimizin ilk günü sona ermiş oldu.

Festivalimizin bugünkü 2.gününde ilk olarak saat:18.30’da festival alanında ödüllü haşhaş sürtmesi(ezme) yarışması ve 19.30’da ödüllü yavaş bisiklet sürme yarışmaları gerçekleşecek. Ardından saat:21.00’de Aydanur, saat:22.30’da da Onur AKIN sahne alarak sizlerle olacak.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ