Gazetecilerden Kaymakam Kapankaya’ya Ziyaret

Gazetecilerden Kaymakam Kapankaya’ya Ziyaret

Gazetecilerden Kaymakam Kapankaya’ya Ziyaret

Umut Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ziya Aktaş, Yazı İşleri Müdürü İsmail Yılmaz, Araştırmacı Gazeteci Köşe Yazarı Hilmi Çalışkan, Dinar Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Gürbüz, Dinar’a yeni atanan Kaymakam Selami Kapankaya’yı makamında ziyaret etti.

Aslen Aydın ili Çine ilçesinden olan, Tokat Niksar Kaymakamı İken Dinar İlçe Kaymakamlığına atanan Selami Kapankaya’ya Dinarlı basın mensupları görevinde başarılar diledi.

Basın mensupları adına ziyarette bir konuşma yapan Araştırmacı Gazeteci Yazar Hilmi Çalışkan şunları söyledi, “Dinar ilçemiz Akdeniz turizmine açılan bir pencere olup tam kavşak noktadadır. Bizler basın mensupları olarak ilçemize kamu kurum ve kuruluşlarla birlikte en iyi şekilde hizmet etmek istiyoruz. İlçemize hoş geldiniz hayırlı görevler dileriz” dedi.

Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya ise, bölgeye yabancı olmadığını, basın mensuplarıyla birlikte ilçemize yapılması gerekenleri istişare edip sık sık görüşeceğini ifade ederek şunları söyledi, “Kaymakamlık olarak vatandaşlarımıza bütün kurumlarda en kaliteli hizmeti vermek için çalışacağız. Vatandaşlarımız devlet dairelerinde en iyi şekilde ağırlanarak işleri görülecek. İşleri görülemeyen durumlarda ise yine devlet memurları tarafından vatandaşa izahı yapılacak” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ