KÜLTÜR GEZİLERİMİZİN İLK ETABI TAMAMLANDI

 KÜLTÜR GEZİLERİMİZİN İLK ETABI TAMAMLANDI

Dazkırı Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın önderliğinde düzenlenen ilçemizde yaşayan bütün kadınlarayönelik Çanakkale Kültür Gezilerimiz tamamlandı. Bu kapsamda ilçemizde yaşayan ortalama 230 kadın gruplar halinde Belediyemizce düzenlenen turlarla Çanakkale’ye giderek, rehber eşliğinde Çanakkale’de bulunan şehitlikler, Aynalı Çarşı ve Truva Atı gezildi. Dönüş yolunda ise Ezine İlçesi ve Ayvalık Cunda Adası gezilerek gezimiz sorunsuz bir şekilde tamamlanmış oldu.

Çanakkale Kültür Gezimize katılan bütün kadınlar, böylesi güzel bir gezi ile bizleri buluşturduğu için Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’a çekmiş oldukları videoyu göndererek çok teşekkür ettiler.

Belediye Başkanımız Mesajında; “Kültür gezimize katılan Dazkırı’mızın kıymetli hanımefendilerine çok çok teşekkür ediyorum. Videoyu izlediğimde çok duygulandım ve ayrıca mutlu oldum. Hep birlikte daha güzel ve mutlu günler yaşayacağımızı umut ediyorum. Bundan sonra da ülkemizin çeşitli yerlerine kültür gezileri düzenlemeye devam edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Bu gezimizde yanınızda olamadım bir daha ki gezimizde işlerimi ayarlayabilirsem ben de sizlere katılmayı çok istiyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde ilçemizde kadınlara özel kültür gezileri düzenleyeceğimizin sözünü vermiştik. Bu bağlamda ilk olarak Çanakkale kültür gezimizi tamamladık. Önümüzdeki aylarda Ankara, İstanbul, Konya, Bursa, Eskişehir, İzmir,  GAP ve Karadeniz turları ile kültür gezilerimizi devam ettireceğiz.Tekrar hepinize en içten duygularımla teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.”dedi. Dazkırı Belediyesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ