Muhtar Ünlü Çocukları Sevindirdi

Muhtar Ünlü Çocukları Sevindirdi

Muhtar Ünlü Çocukları Sevindirdi

Santral Mahalle Muhtarı ve aynı zamanda 2019 Mart ayında yapılacak olan seçimlerde yeniden muhtar adayı olan Murat Ünlü mahallesine çocukların oynamaları için bir park yaptırdı.

Mahallenin genç ve çalışkan muhtarı Murat Ünlü Dinar Belediyesine çocuk parkı yapımı konusunda gerekli başvurusunu yaptıktan sonra, çocukların en iyi bir şekilde eğlenmeleri için gerekli oyuncaklar mahalleye kuruldu.

Mahallesi için gece gündüz demeden çalıştığını, vatandaşların, refahı, huzuru ve güvenliği için ilgili mercilerle her daim irtibat halinde olduğunu belirten Muhtar Ünlü şunları söyledi, “Santral Mahallesi çarşı merkezine yakın mahallelerden bir tanesi. Önemli bir konuma sahip. Muhtarlık görevine geldiğim günden beri, mahallem için çabalıyorum. Benim için mahallemizin güvenliği, huzuru çok önemli. Mahallemize yapılması gereken işlerin takipçisi olacağım. Bütün vatandaşlarımızı saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Hastanede Herkese Yardımcı Oluyor

Santral Mahalle Muhtarı ve Adayı Murat Ünlü Yıllardır Dinar Devlet Hastanesinde çalışıyor olması nedeniyle, Dinarlı bütün vatandaşlara elinden gelen yardımları da yapmayı ihmal etmiyor. Özellikle yaşlı vatandaşların hastane işlerinde zorlandığı durumlarda insanları yönlendiren Murat Ünlü kendisine 24 saat boyunca ulaşılabileceğini, aramak isteyenlerin 0 542 358 43 26 nolu telefondan gece gündüz ulaşabileceklerini belirtti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ