Pınarbaşı Mahallesi Yeniden Aziz Yılmaz’ı Muhtar Olarak Görmek İstiyor

Pınarbaşı Mahallesi Yeniden Aziz Yılmaz’ı Muhtar Olarak Görmek İstiyor

Dinar’a bağlı Pınarbaşı Mahallesinin sevilen ve sayılan Muhtarı ve muhtar adayı ilçemiz esnaflarından Aziz Yılmaz’ı mahalle sakinleri yeniden muhtar olarak görmek istiyor.

 

15 yıldır yani üç dönemdir Pınarbaşı Mahallesine her türlü getirmeyi başaran, mahallede bulunan öğrencilere yönelik yaptığı çalışmalarla göz dolduran, yaşlı, engelli, yardıma muhtaç ve diğer bütün vatandaşlarla işini gücünü bırakıp yakından ilgilenen Aziz Yılmaz bu dönemde de halkın karşısına yeniden çıktı.

 

Pınarbaşı mahallesinde son 15 yıldır, kilitli parke taşı, doğalgaz, kanalizasyon, çocuk parkı gibi büyük hizmetler alan Aziz Yılmaz Umut Haber’e verdiği demecinde şunları söyledi, “Pınarbaşı mahallemiz bildiğiniz üzere ilçemizin en yüksek yerlerinde yer alan bir mahalledir. Buna rağmen mahallemizdeki eksiklikler olan, kanalizasyon, yol yapımı, çocuk parkı gibi çok önemli konuları çözmeyi başardık. Mahallemizde birlik ve beraberlik içerisinde genç, yaşlı, çocuk, kadın, zengin ve fakir demeden kardeşçe yaşayarak en iyi hizmeti verdik. Bundan sonra da şahsım ve ailemle birlikte bir dönem daha Pınarbaşı Mahallemize hizmet etmek istiyoruz. Değerli seçmenlerimizin bu konuda desteklerini bekler, saygılar sunarım” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ