“Tek Amacımız Hizmet”

“Tek Amacımız Hizmet”

“Tek Amacımız Hizmet”

Camikebir Mahallesi Muhtar Adayı Şenol Yılmaz, şimdiden seçim çalışmalarına başladı. Adaylığını açıkladığı günden bu güne ziyaretlerine aralıksız bir şekilde devam eden Yılmaz, UMUT Haber’i ziyaret etti.

23 yıl yurt dışında kaldıktan sonra yeniden mahallesine dönen, bilgi ve birikimini vatandaşlarla paylaşmak isteyen Şenol Yılmaz, Umut Gazetesine yaptığı ziyaretinde şunları söyledi, “Camikebir mahallemiz ilçemizin göz bebeği, can damarı ve en merkez mahallesidir. Dolayısıyla dışarıdan bir yabancının ilçemize gelmesi halinde çarşı olarak göreceği ilk mahallelerdendir. Bu nedenle mahallemizin her yönden daha güzelleşip, gelişmesi için adaylığımı açıklamıştım. Ben bütün kurumlarla vatandaşlarımız arasında bir köprü görevi görmek istiyorum. Tek amacımız vardır, o da mahallemize hizmettir” dedi.

Basın Mensuplarımız Çok Önemli

Camikebir mahallesi muhtar adayı Şenol Yılmaz, ilçede gazeteciliğe ve gazetecilere çok değer verdiğini, ilçenin ve mahallelerin sesi kulağı ve gözü olduğunu söyledi. Basın mensuplarıyla da birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağını ifade eden Yılmaz, “Mahallemizin ve Dinar’ımızın kalkınmasını istiyoruz. Bu sebeple ilçemizde yaşayan herkes birlik ve beraberlik içerisinde olmalıdır” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ