Bir İş Yeri Daha Hizmete Girdi

Bir İş Yeri Daha Hizmete Girdi

BOLAT SUCUK ŞARKÜTERİNİN AÇILIŞI YAPILDI

İlçemiz Belediye Kültür Merkezi yanına Bolat Sucuk Şarküteri isimli dükkânın açılışı Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından yapıldı.

Açılış programına İlçe Müftüsü Yaşar Şahin, esnaf ve vatandaşlar da katıldı. Belediye Başkanı Saffet Acar yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi; “Tabi ki Afyonkarahisar Türkiye de sucukları ile meşhur, Dinar da eti ve sucuğu ile meşhur biz bunu nedense istenilen düzeyde marka haline getiremedik. Ben inanıyorum ki Dinar’da da insanlar bir yere giderken hediyelik olarak buradan bu sucukları götürecekler. Herkesin yaptığını değil yapmadığını yapmamız lazım, ben değerli kardeşlerimizi kutluyorum. Ekonominin bu zorlu günlerinde bu yürekliliği göstermişler Dinarımıza bir ivme kazandırmışlar, gerçekten hem hijyen hem de yöremize uygun Avrupai şekilde Dinarımıza yakışan bir ticarethane oldu. Kendilerine bol kazançlar diliyorum Dinarımıza hayırlı olsun.” dedi

Yapılan konuşma sonrasında Müftü Şahin tarafından yapılan yeni işyerinin kazançlı, bereketli ve hayırla vesile olması için dua yapıldı. Kesilen kurdele sonrasında iş yeri sahipleri tarafından Başkan Acar’a ve vatandaşlara dükkânın tanıtımını yaptılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ