ESNAF ve SANATKARLAR BULUŞMASI

ESNAF ve SANATKARLAR BULUŞMASI

ESNAF ve SANATKARLAR BULUŞMASI

Dinar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Topçu, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin Garden Kale Termal Otel’de Düzenlediği “Esnaf ve Sanatkarlar Buluşması” Toplantısında TC. Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Av. Ali Özkaya ve Hatice Dudu Özkal ile Afyonkarahisar AESOB Bağlı 37 Meslek Odası Başkanları, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Esnaf Kefalet Kooperatifleri Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Gerçekleşen toplantı sonrasında bir basın açıklaması gerçekleştiren Topçu şunları söyledi, ” Sayın Bakanımız ve Milletvekilimizin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Gereklilikleri ve Faydalarına Yönelik Veciz Konuşmaları İle Sona Eren Toplantımızın Akabinde Afyonkarahisar Merkez ve İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Yöneticilerinin Yoğun İlgi Gösterdiği Milletvekilimiz Sayın Ali ÖZKAYA Yöneticilerin İstek ve Talepleri İle Birebir Alakadar Oldu, Bizlerde Dinar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Olarak Milletvekilimiz Sayın Ali ÖZKAYA’nın Nezdinde Başta Esnaf Dostu, Güçlü Devletimizin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a Bakanlar Kurulumuza, Parlementoya ve Tüm İlgili Kurum ve Kuruluşlara 2002 Yılından Dünden Bugüne %47 Faiz Oranlarından Sıfır Faizlere, Güçlü Devletimizin Esnaf ve Sanatkara Sağladığı Hizmetlere, Hazine Destekli Kredilere, Teşviklere, Nakdi Hibelere, Ticari Taşıt ÖTV İndirimlerine, Sosyal Destekleme Primi Düzenlemesine, Basit Usul Vergi Muafiyetine ve Esnafın Sigortası Devletimizin Sıcak Eli Olan Ahilik Fonu Gibi Gibi Birçok Hizmetleri İçin Kendilerine Müteşekkiriz. Cenab-i Hak Güçlü Devletimize Zeval, Güçlü Milletimize Cefa, Güçlü Esnafımıza Eza Vermesin” dedi.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Eski Kasap dedi ki:

    Dinarımıza bir an önce sahip çıkilmalı…Sayın milletvekilimiz Kesimhane kapatıldı koskoca Dinarda Mezbahane olmaması ilçemizin büyük ayıpıtır Bu işi sadece siz çözersiniz.Sayin milletvekilimiz ve bakanımız Dinarı bu ayıptan kurtarın

BİR YORUM YAZ