İstasyon Mahallesinden Yaşar Kartal’a Büyük Destek

İstasyon Mahallesinden Yaşar Kartal’a Büyük Destek

İstasyon Mahallesi Muhtar Adayı ilçemizin sevilen sigortacı esnaflarından Yaşar Kartal'a seçmenlerinden büyük destek geldi. 


31 Mart'ta yapılacak olan mahalli seçimlerde İstasyon Mahallesine muhtar adayı olarak çalışmalarına başlayan Yaşar Kartal'a mahalle sakinleri çok büyük destek verdi. 


Ailesiyle birlikte kapı kapı, ev ev dolaşarak vatandaşların desteğini almaya devam edenKartal Umut Haber'a yaptığı açıklamasında şunları söyledi, "Daha yaşanılabilir bir İstasyon Mahallesi oluşturmak adına çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. Seçim çalışmaları kapsamında hane hane dolaşarak destek istiyoruz. Mahallemizin sakinleri ve değerli seçmenleri tarafından açılan her kapı da güler yüzlü bir şekilde karşılanıp, gerekli desteği alıyoruz. Bütün mahalle halkımıza bu konuda teşekkür ediyorum. Şahsıma büyük teveccüh ve ilgi gösteren İstasyon Mahallesi halkının desteğiyle muhtarlık yarışını başarıyla tamamlayacağımıza inanıyoruz. Buradaki asıl amacımız büyük bir özveri ile mahallemizin hak ettiği hizmetleri almasıdır. Bunun için ise gerek belediyemiz, gerek kaymakamlığımız ve gerek se diğer bütün kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerimizle birlikte koordineli bir şekilde çalışacağız. Mahallemizde her zaman söylediğimiz gibi yaşlı dostu bir mahalle haline gelmek istiyoruz. Yaşlı vatandaşlarıma her zaman sahip çıkacağım. Onların dert ve sorunlarıyla yakından ilgilenerek çözümü için her türlü fedekarlığı yapacağız. Tek bir derdimiz var o da İstasyon Mahallesine hizmet etmektir" dedi. 


Gittiği her yerde seçmen desteğini almaya devam eden Yaşar Kartal'a mahalle sakinleri de destek olmaya devam ediyor. Muhtar olarak görmek istedikleri Yaşar Kartal'a ziyaretleridnen ötürü teşekkür eden seçmenler yapacağı icraatleri çok beğendiklerini ve destekleeyceklerini söylediler. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ