Açıkkol: Kendi Hür İrademle Aday Adayı Oldum

Açıkkol: Kendi Hür İrademle Aday Adayı Oldum

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’ den Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı olan Tuğrul Açıkkol, tamamen kendi hür iradesiyle aday olduğunu, gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra Dinar’a, Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hizmet etmek için bu yola çıktığını söyledi.

Umut Gazetesi Sahibi Ziya Aktaş’ı ziyaret eden Uluköy Eski Belediye Başkanı ve Dinar Belediye Eski Başkan Yardımcısı, MHP Milletvekili Aday Adayı  Tuğrul Açıkkol Hak bildiği yolda hakça aday adayı olduğunu geçtiğimiz günlerde ise MHP Afyonkarahisar İl Binasında aday adaylığını açıkladığını ifade etti.

Aday adaylığı ile ilgili bazı açıklamalarda bulunan Açıkkol şunları söyledi, ‘Siyasette adaylık konusunda karar vermede niyet çok önemli. Kendim düşündüm ve bir karar verdim. Dinar ve bölgesinden aday adayı ilk başlarda yokmuş gibi görünüyordu. Ancak aday adaylığımı açıklamam ile birlikte adaysızlık öngörüsü kırılmaya başladı. Diğer partilerin planları da alt üst olmuş oldu. Ben 1972 yılında bu hareketin içine girdim. Tabandan gelen çekirdekten yetişmiş biriyim. Öğrencilik yıllarımdan itibaren bu davaya hizmet ediyorum, etmeye de devam edeceğim. Yani biz sahadan siyasete atıldık. Bu nedenle MHP’nin Afyonkarahisar ve Ülke genelinde başarılı olması için her türlü fedakarlığa hazırım. Afyon’dan çok başarılı bir sonuç alacağımıza yürekten inanıyorum. Biz her şeyi bilerek yapıyoruz, yapacağız. Halkın içinden geliyoruz. Partimize hizmet etmek için, çorbada bir kaşık tuzumuzun olması için aday adayı olduk. Bugüne kadar hep koşturduk. Milletvekili aday adaylarının enerjileri sayesinde buradayız. Onlar da hiç yılmasınlar. 20 sene daha var bizim yaşımıza gelmelerine. Onlar da bu kutlu davada yürümeye devam etsinler” dedi.

Umut Özel Haber

IMG_2800

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahmet dedi ki:

    tuğrul hocamıza sonua kadar destek. sakin sabırlı ve dik duruşlu adam yolun açık olsun

BİR YORUM YAZ