Ak Parti Gençlik Kolları Başkanını Seçti

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanını Seçti

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanını Seçti

Adalet ve Kalkınma Partisi Dinar 5. Olağan Gençlik Kolları Başkanlığı seçimi AK Parti Dinar İlçe Teşkilat binasında yapıldı. Mevcut Başkanı Fatih İbrahim Salman’ın yeniden Gençlik Kolları Başkanı seçildiği kongreye gençler yoğun bir katılım gösterdi.

Ak Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı seçimde konuşma yapan Ak Parti Dinar Gençlik Kolları Başkanı Fatih İbrahim Salman şunları söyledi, “Göreve başladığımız zaman Gençlik kollarımız bir süredir aktif değildi ve sadece 4-5 arkadaşımızla bu görevi üstlendik. Ancak hepimiz biliyorduk ki biz çalışır çabalarsak bu göreve layık olursak giderek büyüyecektik. Şükürler olsun ki gün geçtikçe sayımız arttı ve Dinar’da Ak Partinin Gençliğinin Var Olduğunu Herkese Gösterdik.  Ancak hala yetmez Dinar’a daha çok daha büyük gençler yakışır. Her zaman doğru yolda doğru insanlarla yürümeye özen gösterdim. Bizim bu dünyada yaratılış amacımız sadece gezmek tozmak olmadığı gibi Burada da tek amacımız adımızın önüne Başkan gelmesi değildir. Bu görev Allah yolunda hizmet edebilmek için bize nasip olmuş bir araçtır. İşte Bizde bu bilinçle Allah yolunda zalimin karşısında duracak bir gençliğin alt yapısını oluşturmak için var gücümüzle çalışacağız durmadan çalışacağız” dedi.

Ak Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er ise, partide gençlik yapılanmasına çok önem verdiklerini başarıya kesinlikle gençlerle ulaşabileceklerini belirterek şunları söyledi, “Ak Parti olarak Dinar’da başarmamız gereken bir çok iş var. El ele verip çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el bırakmayacağız. İlk yapılacak olan yerel seçimlerde belediyeyi almamız lazım. Gençlerimize önem veriyoruz. Gençlik yapılanması çok önemli, gençlerimize çok değer veriyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından ise Ak Parti Gençlik Kolları Seçimi tek liste şeklinde yapıldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ