Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya Çöl Ovasında Bazı Ziyaretlerde Bulundu

Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya Çöl Ovasında Bazı Ziyaretlerde Bulundu

Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya Çöl Ovasında Bazı Ziyaretlerde Bulundu

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Tatarlı Belediyesi tarafından düzenlenen İftar Programına katıldı.

Tatarlı Belediyesi kapalı düğün salonunda gerçekleşen iftar yemeğinden sonra Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Yıprak, Kınık, Doğanlı ve Bağcılar köylerini gezerek köylü vatandaşlarla istişarelerde bulunup hasbihal etti.  Köylerin ve kasabaların sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirten Özkaya’ya iftar, gezi ve ziyaret programlarında Dinar İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mutlu Tokmak,  Ak Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel ve partililer eşlik etti.

Mübarek Ramazan ayı içerisinde verilen iftar yemeklerinin ve yapılan duaların birlik ve beraberlik açısından çok önemli olduğuna vurgu yapan Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Çöl ovası olarak bilinen bölgemize sık sık ziyaretler yapıyoruz. Güzel bir iftar yemeğinde hep birlikte aynı yerde bulunduk. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. El ele gönül gönüle çalışarak köylerimizi ve kasabalarımızı kalkındıracağız” dedi.

UMUT HABER MERKEZİ

18 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ 10:45

ali mzkaya tatarlı ,ftar 2016  (1) ali mzkaya tatarlı ,ftar 2016  (2) ali mzkaya tatarlı ,ftar 2016  (3) ali mzkaya tatarlı ,ftar 2016  (4) ali mzkaya tatarlı ,ftar 2016  (5) ali mzkaya tatarlı ,ftar 2016  (7) ali mzkaya tatarlı ,ftar 2016  (8)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ