Ak Partili Gençlerden Gazetemize Ziyaret

Ak Partili Gençlerden Gazetemize Ziyaret

Ak Partili Gençlerden Gazetemize Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi Dinar Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Fatih Salman ve beraberindeki gençlik kolları üyeleri gazetemiz imtiyaz sahibi Ziya Aktaş’ı ziyaret etti. Yeni bir yapılanma ile gençlik örgütlenmesini en iyi şekilde yapmaya başladıklarını belirten Başkan İbrahim Fatih Salman, Dinar’da bütün kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde olup ilçenin sorunlarına katkıda bulunmak istediklerini kaydetti.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Salman ziyarette karşılıklı yaptığı istişarede şunları söyledi, “Bizler Ak Parti’ye gönül vermiş gençler olarak yeni bir yapılanma içine girdik. Bu görevi bizlere layık gören parti büyüklerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu göreve talip olurken diğer genç arkadaşlarımla beraber çıktığımız bu yolda en emin adımlarla başarılı bir şekilde yürüyeceğimize dair sözler verdik. İlçemizde bulunan sorunları yerinde tespit edip parti büyüklerimize ve yetkililere bildireceğiz. İlçemizi en iyi şekilde kalkındırmak ve geliştirmek için Ak Parti Gençlik Kolları olarak var gücümüz ile çalışacağız” dedi.

Ak Partili Gençlerin Dinar’ın sorunlarına karşı duyarlı olmasını taktir eden Umut Gazetesi Sahibi Ziya Aktaş, “İlçemizde bulunan duyarlı gençler sayesinde Dinar hak ettiği yere gelecektir. Ak Partili azimli ve kararlı gençlerin bu davranışları bizleri gururlandırdı. Ben kendilerini canı gönülden tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

umut Haber

03 EKim 2016 Pazartesi 08:40

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ