Başkan Savaş’tan Ankara Çıkarması

Başkan Savaş’tan Ankara Çıkarması

Başkan Savaş’tan Ankara Çıkarması

Evciler Belediye Başkanı Ali Dede Savaş, ilçe için yapacağı projelerle alakalı olarak ekibiyle birlikte Ankara ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Şener Çalışan ile birlikte yapılacak olan yatırımlarla alakalı başkentte bazı görüşmeler gerçekleştiren Başkan Savaş, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya ile görüştü.

 

Tarım ve Orman Bakanlığı, Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Mümtaz Sinan, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriya Erdurmuş ve Tarım ve Orman Bakanlığı Daire Başkanı Arif Özkan’ı da makamlarında ziyaret eden Evciler Ak Parti heyeti daha sonra Spor Toto Teşkilatını ve Gökçek’li hemşerimiz TOKİ Emlak Daire Başkanı Dursun Baştürk ile yapılacak olan işleri görüştüler.

Ankara ziyaretleri dönüşünde Umut Haber’e bazı açıklamalarda bulunan Evciler Belediye Başkanı Ali Dede Savaş şunları söyledi, “Evciler ilçemiz adına Ankara’da yaptığımız görüşmeler son derece olumlu sonuçlandı. İlçemize yapılması planlanan stadyum ile alakalı spor toto teşkilatıyla görüştük. Yine ilçemize TOKİ konutlarının yapımı, Evciler’de konut açığının kapanması adına Dursun Baştürk ile bazı görüşmelerimiz oldu. Yine ilçemizde tarım alanında ve sulamada yaşanan olumsuzlukları gidermek, sulu tarıma geçmek için Tarım ve Orman Bakanlığında ilgililerle görüştük. İnşallah önümüzdeki günlerde bu işler için güzel adımlar atmak istiyoruz. Ekibimizle beraber Evciler için çalışıyoruz. Amacımız hizmet etmektir. Birlik ve beraberlik içerisinde bunu başaracağız” dedi. Umut Haber

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ