BAŞKANLAR DİNAR’DA ZİYARET TURUNA ÇIKTI

BAŞKANLAR DİNAR’DA ZİYARET TURUNA ÇIKTI

BAŞKANLAR DİNAR’DA ZİYARET TURUNA ÇIKTI

 

KARAGÖZ-KONAK VE BAŞKANLARDAN

DİNAR MHP TEŞKİLATINA NEZAKET ZİYARETİ

 

Milliyetçi Hareket Partisi Afyon İl Başkanı Mehmet Karagöz ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ile çok sayıda meslek odası başkanı MHP Dinar Teşkilatını ziyaret etti.

MHP Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından sıcak şekilde karşılanan başkanlar, çeşitli konularda istişare etti, Dinar ve Afyon için yapılması gereken çalışmaları dinledi.

MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz ile Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan, ve Dinarlı il yönetim kurulu üyesi Murat Ataş, ziyaretten son derece memnun olduklarını ifade ederek “Binlerce esnafımızı temsil eden oda başkanlarımızı bir arada görmekten dolayı çok mutlu olduk. Yaptıkları ziyaretlerle bizlere şevk verdiler” dedi.

Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz ile çok sayıda meslek odası başkanı ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

——————————————–

 

 

Dinar siyasetinde ve meslek odalarında ağırlığı olan Veysel Topçu, Afyon’dan gelen başkanları ağırladı.

Dinar Sebzeciler ve Pazarcılar Odası genel kuruluna katılan Veysel Topçu, misafir oda başkanlarını Dinar Esnaf Kefalet Kooperatifindeki makamında ağırladı.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunan başkanlar, ziyaretten son derece memnun ayrıldılar.

Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz ve başkanlar daha sık bir araya gelme sözü verdiler.  Dinar’ın siyasetinde de adından sıkça söz ettiren Veysel Topçu, “Amacımız Dinar’ımıza her türlü yatırım gelebilmesi için vesile olabilmektir. Bu anlamda her seçim bizim için çok önemli, Allah’ın izniyle önümüzdeki yıl çalışmalarımızı daha da arttıracağız” dedi.

 

—————————————————-

 

BAŞKANLARDAN

DİNAR ESNAF TURU

 

Dinar Sebzeciler ve Pazarcılar Odası  genel kurulu nedeniyle ilçeye giden MHP İL Bşakanı Mehmet Karagöz, ESOB Başkanı Abdülkadir Konak ve çok sayıda esnaf odası başkanı Dinar ilçe merkezinde tur attılar. Esnaflarla sohbet eden başkanlar Dinar’dan memnun ayrıldılar.

 

———————————————-

 

DİNAR SEBZECİLER ODASINDA

GÜLE OYNAYA GENEL KURUL

 

Dinar Sebzeciler ve Pazarcılar Odası genel kurulu dün gerçekleşti. Mustafa Gökçe’nin tek aday olarak katıldığı seçimlerde Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Konfederasyonu Başkanı  Ali Karaca da katıldı.

ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, genel kurulda yaptığı konuşmada başkan ve yönetimlere hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

Karaca’nın divan başkanlığını yaptığı genel kurul neşe içinde geçti. Mustafa Gökçe’nin başkan seçildiği Dinar Sebzeciler ve Pazarcılar Odası yönetiminde şu isimler yer aldı.  İbrahim Battal, Fatih Ataş, Ali Rıza Eryiğit, Osman Karahan, Şevki Caner, Şahap Esen. Yedek üyeler, Mülayim Salman, Halil Ilgın, Taner Akçay, Kevser Tanrıverdi, Murat Ünal, Fevzi Özdemir, Ümit Şahin,. Denetim Kurulu üyeleri. Hamza Baş, Ali Vatan, Erkan Yüksel. Yedek Üyeler, Tolga Toktaş, Mahmut Yıldırım ve Serdar Doğan.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ