Cumhur İttifakında Mahalle Toplantıları Devam Ediyor

Cumhur İttifakında Mahalle Toplantıları Devam Ediyor

Cumhur İttifakında Mahalle Toplantıları Devam Ediyor

Cumhur İttifakı 31 Mart yerel seçim çalışmalarında mahalle toplantılarına devam ediyor. Her akşam bir mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Cumhur İttifakı bu sefer de Atatürk Mahallesine konuk oldu.

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı ve belediye meclis üyelerinin tanıtıldığı toplantıda, ilçeye yapılacak olan projeler anlatıldı.

Toplantıda konuşan Nihat Sarı şunları söyledi, “Zaman birlik zamanıdır. Zaman Dinar’ı layık olduğu şekilde yönetme zamanıdır. Buradaki amacımız sizin uzun yıllardır istediğiniz ancak bir türlü yapılamayan hizmetlere, sorunlarınıza çare olmak, çözüm üretmek için Cumhur İttifakı olarak buradayız. Ülkemizde beka, Dinar’ımızda hizmet amacıyla kurulan Cumhur İttifakının üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun kalmayacaktır. Değerli dostlarım yıllardır kandırıldık bunun herkes farkında. Ama bu sefer inşallah kanmayacağız. Çünkü yapılanlar ve yapılmayanlar ortada. Bir beş yıl daha kaybedecek vaktimiz yok. Belediyemizin arkasında iktidarın gücü olmadan ne yatırım gelir ne hizmet bunu anlayalım. Bizler Cumhur İttifakı olarak Dinar2ımza çağ atlatacağız. Çok güzel projelerimiz var. Milletvekillerimizden, bakanlarımızdan söz aldık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli arkamızda. Bu seçim Dinar’ın kaderini belirleyecek olan seçimdir onun için çok önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ