Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Dinar’da Seçim Bürosu Açılışı Yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Dinar’da Seçim Bürosu Açılışı Yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Dinar’da Seçim Bürosu Açılışı Yaptı

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İzmir Milletvekili Özcan Purçu ve Isparta İl Başkanı  Ahmet Kürkçü Dinar ilçesinde partilerinin seçim bürosunu hizmete açtı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Dinar İlçe Seçim Bürosunun açılışı 5 Haziran 2018 yani Salı günü saat 12.00’da çok büyük bir katılımla  açılış gerçekleştirildi.

CHP Dinar İlçe seçim bürosunun önünde uzaktan ve yakından gelen coşkulu bir kalabalığa dönüşen açılışa CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İzmir Milletvekili Özcan Purçu ve Isparta İl Başkanı  Ahmet Kürkçü, CHP Afyonkarahisar il Başkanı Savaş Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Vedat Sever,Dinar ilçe Başkanı Mevlüt Er, ilçe örgütü CHP milletvekili adayları ve diğer tüm çevre CHP ilçe ve belde başkanları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda

açılış konuşmasını  CHP Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er gerçekleştirdi. Er konuşmasında davetlilere hoş geldiniz diyerek sözlerine şöyle devam etti. Er, ‘ Halkın çocukları halkın yönetimine gelmek zorunda, 24 Haziran Türkiye’nin dönüm noktası çok çalışmamız lazım.’ Dedi daha sonra CHP İl Başkanı Savaş Erdoğan şunları söyledi. Erdoğan, “ Dinar’da bu iş bitmiş, coşkulu bir hava gördüm sadece sahalara inmek kalmış katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. İktidar on altı yıldır tek adam rejimi ile ülkeyi yönetiyor. Tek adam her şeyi ben bilirim diyor. Kendisi iyi bir yargıç, kendisi doktor, ekonomist, avukat, eğitimci on altı yıldır böyle maalesef böyle gidiyoruz. Bizler zafere yakınız hep birlikte kazanacağız.” Diye konuştu

Afyonkarhisar 3.sıra Milletvekili adayı Ismahan Nergiz ise, ‘ Tek amacım var Türkiye’nin kurtuluşu çocuklarımızın ve  gençlerimizin aydınlık ve güzel bir geleceğe kavuşmasıdır.’ Dedi

Hakan Uyan Dinarlılara seslendi

Dinarımızın evladı Dinar’da yaşayıp Dinar’da büyüyen CHP Afyonkarahisar 2. Sıra Milletvekili adayı A. Hakan Uyan şunları söyledi. Uyan, ‘ Tarihte ilklerin yaşandığı yerdesiniz şuan dünyanın ilk müzik yarışmasının yapıldığı yerdesiniz şuan dolayısıyla dünyanın kültür başkentindesiniz şuan, dünya uzaya gönderdiği ilk aracın yakıtını imal eden profesörün memleketindesiniz şuan, ege bölgesinin yaşam kaynağı büyük menderesin doğduğu topraklardasınız şuan, Cumhuriyetin kendi elektiriğini üreten ilk un fabrikasındasınız şuan, Cumhuriyetin kazanıldığı topraklardasınız şuan hepiniz hoş geldiniz. Cumhuriyetimiz için hepimiz için 24 Haziranda Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında, Cumhuriyet Halk Partisinin iktidarlığında hepimiz Ankara’da olcağız.’ Diye konuştu.

Dinarlıların sorunlarını meclisi taşıyarak AKP’den hesap sordum

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, ‘ Türkiye Büyük Millet Meclisinde Afyonkarahisar Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili olarak sizlerin sorunlarını meclise taşıdım. Yeri geldi çöl ovasında yapılmayan yolları, açılmayan barajları, Tokide kandırılan Dinarlı hemşerilerimi, mahallesine doğalgaz bağlanmayan Dinarlıların sorunlarını meclisi taşıyarak AKP’den hesap sordum. Geçen dönem beni oylarınızla meclise gönderdiniz bu dönem sizlerden bir isteğim var.  Kendi evladınıza sahip çıkıp Hakan kardeşimi Dinar’dan milletvekili olarak göndermelisiniz. Dinar hak ettiği hizmeti Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında  görecek. Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’ye Dinarlı hemşerilerimizden destek bekliyorum.’diye konuştu

TARIM BAKANLIĞI İTALET BAKANLIĞI OLDU

İzmir Milletvekili Özcan Purçu, ‘ Dünyanın en borçlu ülkelerinden birisiyiz. Vatandaşın borcu gittikçe her gün artıyor yoksullaşıyoruz dolar yükseliyor. Üretime geldiğimiz zaman biraz önce bir abim dedi senden öğrendim her yerde söyleyeceğim. Tarım Bakanlığı dedi italet bakanlığı oldu. Dedi doğru söylüyor. Tarım Bakanlığı italet bakanlığı gibi çalışıyor, maşallah Topraklarımıza dört mevsim buğday, pancar,tütün,üzüm,karpuz her şey yetişiyor. Dışarıdan satın alıyoruz.

Gün Muharrem İnce’nin günü gün tamam demenin günü.’ Diye konuştu

Konuşmaların ardından hep birlikte seçim bürosunun açılışı yapıldı.

Haber Kaynağı Dinar GÜNDEM Gazetesi

Foto.İsmail Yılmaz

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ