Hakan Uyan’ın Vekil Olma Şansı Çok Yüksek

Hakan Uyan’ın Vekil Olma Şansı Çok Yüksek

Hakan Uyan’ın Vekil Olma Şansı Çok Yüksek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan seçim çalışmaları kapsamında Dinar’da bulunan basın mensuplarını ziyaret etti.

CHP’nin Afyonkarahisar’dan bu dönem tahmin edilenden çok daha fazla oylarının artacağına inandıklarını, bu bağlamda gece gündüz çalışmalarına devam ettiğini  ifade eden Ahmet Hakan Uyan, “Dinar’ın yetiştirdiği bir insan olarak bütün Afyonkarahisarlı hemşerilerimi Türkiye Büyük Millet Meclisinde en iyi bir şekilde temsil edeceğim” dedi.

CHP 2. Sıra Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Hakan Uyan, seçim çalışmalarına belirli bir süre Afyonkarahisar’a bağlı ilçelerde yaptığını, kısa bir süre sonra ise Dinar ve Bölgesine yoğunlaşacağını belirterek şunları söyledi, “Dinar ve bölgesinden muazzam dereecde oy alacağız. Gittiğimiz yerlerde halkın teveccühü çok yoğun bir şekilde. Milletvekilimiz ve birinci sıra adayımız ile birlikte her yeri geziyoruz. Diğer adaylarımız ise ayak basmadık yer bırakmadılar” dedi.

Hakan Uyan’ın Seçilme Şansı Çok Yüksek

CHP’den Afyonkarahisar’da iki milletvekilinin seçilmesine çok yüksek ihtimal veren vatandaşlar, Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan’ın dürüs ve samimi kişiliğine inandıklarını ifade ettiler.

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı iken de herkese eşit mesafede yaklaşarak Oda’yı en üst seviyeye çıkartmayı başardığını belirten vatandaşlar, “İlçeden Hakan Uyan’ın da TBMM’de vekil olmasını canı gönülden istiyoruz. Bu anlamda CHP’ye desteğimiz sonuna kadar” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ