Kayıkçı: ‘2 Vekil Çıkartacağız’

Kayıkçı:  ‘2 Vekil Çıkartacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili birinci sıra adayı Av. Burcu Kayıkçı teşekkür ziyaretlerine Dinar ile devam etti. Ön Seçimden birincilikle çıkarak 81 yıl sonra ilk defa Afyon’dan kadın milletvekili olma şansını da yakalayan Kayıkçı CHP Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er, Yönetim Kurulu Üyeleri ve CHP’lilerle görüştü.

CHP Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er Burcu Kayıkçı’yı tebrik ederek, CHP’nin iktidar olması için var güçleriyle çalışacaklarını, 8 Haziran sabahı CHP’nin iktidar, Burcu Kayıkçı’nın da Afyonkarahisar Milletvekili olacağını söyledi.

Ön seçimde Dinar’daki partililerin kendisine büyük destek verdiğini  ve teşekkür etmek ve seçim öncesi karşılıklı görüşmek amacıyla Dinar’a geldiğini belirten Burcu Kayıkçı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun genç ve kadın adaylar istediğini, Ülke genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da CHP tabanının genç adaylara öncelik verdiğini söyledi. Bütün üyelere tek tek teşekkür eden Kayıkçı şunları söyledi, ‘Şu an CHP açıcından çok güzel bir rüzgar esmeye başladı. Bu rüzgarı arkamıza alarak AFyonkarahisar’dan 2 milletvekili çıkartacağımıza inanıyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır. Diğer aday adaylarımız ile birlikte çalışarak, seçmenlerimize gidip oy isteyeceğiz. Artık bundan sonra alanlarda olacağız. Yolumuz iktidar yoludur, yolumuz CHP’nin yoludur’ dedi.

haber foto ismail yılmaz umut haber servisi

_MG_3180 _MG_3181 _MG_3184 _MG_3186

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ