Milletvekili Özkal ve Bayan Eroğlu’ndan Dinar’a Teşekkür

Milletvekili Özkal ve Bayan Eroğlu’ndan Dinar’a Teşekkür

Milletvekili Özkal ve Bayan Eroğlu’ndan Dinar’a Teşekkür

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Hatice Dudu Özkal ve Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun eşi Hatice Eroğlu Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Ak Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Özkal’a ve Bayan Eroğlu’na Ak Parti Gençlik Kolları ve Ak Parti Kadın Kolları başkanlıkları tarafından çiçekler takdim edildi. Haydarlı Belediye Başkanı Kadir Öcel ise üretimi çöl ovasında devam eden fadiş bebek ismi konulan maket bebek hediyelerini davetlilere sundu.

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal 16 Nisan’da gerçekleştirilen referandumda özverili çalışmalarından dolayı Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatına teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi, “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıktığımız bu yolda başarılı bir sonuç elde ederek referandumda EVET sonucunu çıkardık. Türkiye için artık yep yeni bir dönem başlayacak. Afyonkarahisar’ımız genelinde % 65 EVET oyu çıkartarak ülke geneli için güzel bir başarı elde ettik. Ben hepinize bu çalışmalarınızdan ötürü ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bayan Eroğlu: Milletimiz Sayesinde Ülkenin Önü Açıldı

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun eşi Hatice Eroğlu, Ak Parti Dİnar İlçe Teşkilatı ziyaretinde yaptığı konuşmasında referandum sürecinde kadınlara çok iş düştüğünü, ve kadınların özverili çalışmalarından ötürü büyük bir başarıya imza atıldığını söyledi. Milletin dik duruşu ve kararlılığı sayesinde ülkenin önünün açıldığını da ifade eden Bayan Eroğlu, birlik ve beraberlik içerisinde ülkenin en iyi şekilde kalkınması adına çalışılacağından emin olduğunu söyledi.

Yüksel: Dinar’ın Oyu Her Dönem Arttı

Ak Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel Dinar’da Ak Parti’nin kuruluş yılından itibaren her dönem oy oranının arttığını, günden güne çalışmaların daha da verimli bir hale geldiğini kaydetti. Referandum sürecinde Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatı olarak % 53 oy oranı ile EVET çıkartmayı başardıklarını da belirten Yüksel şöyle konuştu, “Dinar’da referandum öncesinde sayın bakanımız Veysel Eroğlu, Milletvekillerimiz Sayın Ali Özkaya, Hatice Özkal ve diğer parti mensuplarımız ile birlikte çok yoğun bir şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Köy köy, kasaba kasaba ve mahalle mahalle dolaşıp ülkemizin geleceği için EVET oyu istediğimiz vatandaşlarımız sağ duyulu bir şekilde hareket ederek en doğru kararı vermiştir. Bu nedenle aziz Türk Milletimize bu duyarlı davranış ve desteklerinden ötürü yeniden teşekkür ediyoruz” dedi.

Salman: Her Şeyi Gençlere Borçluyuz

Ak Parti Dinar Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Fatih Salman ise referandumda gençlerle birlikte çalışma içerisine girdiklerini, bundan sonra da en iyi şekilde Ak Parti için ve Türkiye için çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ