MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA, HAFTA SONU ZİYARETLERDE BULUNDU

MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA, HAFTA SONU ZİYARETLERDE BULUNDU

Bir dizi ziyaretlere ve etkinliklere katılmak için ilimize gelen AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, cafe sahipleriyle bir araya geldi. Özkaya, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında faaliyete geçecek Bahçeşehir Kolejinde de incelemelerde bulundu.

 

Geçtiğimiz hafta sonu Afyonkarahisar’a gelerek toplantı ve ziyaretlerde bulunan Milletvekili Av. Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanlığının STK temsilcilerine yönelik düzenlediği istişare toplantısının ardından şehir merkezinde faaliyet gösteren cafe sahipleriyle bir araya geldi. Trio cafede cafe sahiplerinin sorunlarını dinleyen Özkaya, çözüm konusunda ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını vurguladı. Özkaya’ya cafe sahipleriyle yaptığı toplantıya İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’da eşlik etti.

 

ÖZKAYA, BAHÇEŞEHİR KOLEJİNİ İNCELEDİLER

Cafe sahipleriyle yaptığı toplantının ardından Bahçeşehir Kolejinde incelemelerde bulunan Özkaya, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Yaklaşık 5 ay gibi kısa bir sürede kolejin yapıldığını dikkat çeken Özkaya, yetkililerin kolejin yeni eğitim ve öğretim dönemine yetişeceğini söylediklerini belirtti. Afyonkarahisar’a güzel bir yatırımın kazandırıldığını söyleyen Milletvekili Özkaya, kolejin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederek, son 13 yılda eğitime verilen önemden bahsetti. Milletvekili Av. Ali Özkaya’ya ziyaretlerinde İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile İl Başkan Yardımcısı Ahmet Yeşilırmak eşlik etti.

kaynak: Haber Foto: AK PArti Afyon İl Başkanlığı

ziyaret (11) ziyaret (6) ziyaret (1)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ