Milletvekili Özkaya’dan Nihat Sarı’ya Büyük destek

Milletvekili Özkaya’dan Nihat Sarı’ya Büyük destek

Milletvekili Özkaya'dan Nihat Sarı'ya Büyük destek

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya memleketi Dinar'da 31 Mart 2019 da yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı'ya destek verdi. 

Cumhur İttifakı Seçim Bürosunda partililerle buluşan Özkaya, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Dinar Devlet Hastanesini ziyaret ederek sağlık çalışanlarının bayramını tebrik etti. 
Günün akşamında Dinar'da faaliyetlerine devam eden galericilerle buluşan Özkaya, Gürden köyünün karşısında yer alan araziye galericiler sitesinin yapılacağını, traktör bayilerini ve ar aç satışı yapan esnafları bir araya toplayacaklarını söyledi. 

Afyon KOcatepe Üniversitesi Afyonkarahisar İşkur İl Müdürlüğünce organize edilen kariyer günlerine de katılan Milletvekili Özkaya, Dinar MYO konferans salonunda düzenlenen panele konuşmacı olarak katılarak öğrencilere seslendi. 
Devlet Demir Yollarına ait olan tren garı bölgesinde de bazı incelemelerde bulunan Ak PArti Milletvekili Ali Özkaya 56 Bin M2’lik Alanda Geniş Bir Proje Uygulanacağını söyledi. 
“Dinar’a Yakışan Harika Bir Proje Olacak”
AK Parti Milletvekili Özkaya, devlet demir yolları tarafından yapılacak olan büyük projelerle Dinar’ın çehresinin değişeceğini, üst geçitler ve bazı gelecek olan depo şeflikleriyle de çalışan personel sayısında da artışın sağlanacağını söyledi. Yeşil alan çalışması olarak ise harika bir proje olduğunu kaydeden Özkaya “Dinarlı vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte gelip gezebileceği, oturup çaylarını içebileceği, gelin ve damat adaylarının ise nostalji adına her türlü fotoğraflarını çektirebileceği, yürüyüş, bisiklet yolları ve yeşil alanlarıyla gerçekten muhteşem bir proje olacak” dedi.    

Dinar/ Kabaklı Köyü çevresinde oluşturulması planlanan gölet ile saz ovasının daha verimli sulanması ve etrafına yapilacak mesire alanları ile çiftçilere daha iyi hizmet verilmesi için proje yapacaklarını da belirten Özkaya, ilçede bulunan berberlerle de sabah kahvaltısında buluştu. 

İleç müftülüğü yetkilileriyle Yeni Cami ek bina inşaatını inceleyen Ali Özkaya daha sonra diğer ilçelerde yapılan seçim çalışmalarına katılmak için ilçeden ayrıldı. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ