Muratlı Mahallesinde Coşkulu Karşılama

Muratlı Mahallesinde Coşkulu Karşılama

Muratlı Mahallesinde Coşkulu Karşılama

Dinar Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye başkan Adayı Nihat Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve meclis üyesi adayları yıllardan beri Muratlı mahallesi olarak bilinen yerde vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Meşalelerin yakıldığı, çiçekli karşılama merasimi sonrasında mahalle sakinleri ile açık hava toplantısı gerçekleştirildi.

Dinar’a yapacağı işlerle, plan ve projelerle alakalı olarak konuşan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı, Dinar’ı hak ettiği noktaya taşıyacaklarını, vatandaşlara ise gece gündüz demeden hizmet edeceklerini söyledi.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde destek isteyen Sarı şunları söyledi, “Çok saygıdeğer Mahallemizin insanları hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Dinar için düşünüyor, projelerimizi ise insan odaklı olarak yapıyoruz. Eğer bize yetki verirseniz hem ilçenin çehresini değiştireceğiz hem de yapacağımız çok güzel projelerimiz var. Bu projelerimiz devlet büyüklerimiz ve milletvekillerimiz tarafından sözü verilmiştir. Sahipsiz sokak hayvanlarını koruma ve rehabilitasyon merkezini yapacağız. Mezbaha ve hayvan pazarımızı tadilat yaparak faaliyete geçireceğiz. İlçemize Salı Pazar yeri projesini kazandırarak 45 adet dükkân yapacağız. Yoğurt pazarını da hijyenik bir şekilde inşa edeceğiz. Cumhuriyet meydanı projesi ve belediye yer altı oto parkı yapacağız. Bu nedenle trafik sorununu da çözmüş olacağız. En büyük hayalim olan Menderes nehri projesini yapacağız. Etrafında yürüyüş, bisiklet yolu, çocuk parkı ve aile çay bahçesi oluşturulacaktır. Zahire pazarımızı ve galerici esnaflarımızı yepyeni bir yere taşıyacağız. 4-6 yaş gündüz bakım evi yaparak çalışan anne ve babaların çocuklarına burada en iyi şekilde bakacağız. Suçıkan millet bahçesi projesi ile suçıkandan aşağı inerken sağlı sollu yıkık binalar kaldırılarak çok güzel bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ