Sarı: El Birliğiyle İlçemiz Kalkınacak

Sarı: El Birliğiyle İlçemiz Kalkınacak

Sarı: El Birliğiyle İlçemiz Kalkınacak

Cumhur İttifakı Ak Parti Dinar Belediye Başkan Adayı Nihat Sarı, seçim çalışmaları kapsamında ilçe merkezinde resmi kurum ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Dinar ilçe müftülüğünü ve askerlik şube başkanlığını ziyaret ederek, kurum yetkilileriyle görüşen Nihat Sarı daha sonra esnafları gezerek onlarla sohbet etti.

Dinar’da birlik ve beraberlik içerisinde, el birliğiyle Dinar’ı kalkındırmak, geliştirmek ve güzelleştirmek istediklerini kaydeden Nihat Sarı ziyaretlerde yaptığı konuşmasında şunları söyledi, “İlçemizi, esnaflarımızı, halkımızı çok seviyoruz. Şehrimizde her zaman birlik ve beraberlikten yanayız. Seçim beyannamemizde neyi yazdıysak onları gerçekleştireceğiz. Dinar’a ve vatandaşlarımıza yönelik çok güzel projelerimiz var. Salı pazarı, menderes nehri, hayvan barınağı, galericiler sitesi gibi yüksel maliyetli işlere imza atmak istiyoruz. Bu işleri başardıktan sonra esnaflarımız da kalkınmaya başlayacaklardır. Yapacağımız işlerle ilçenin çehresi değişecek, birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaya devam edeceğiz. Bu nedenle sizlerin desteklerini bekliyoruz. Bizler de birer esnaf olarak sizlerin derdini çok iyi biliyoruz. Her zaman düşüncemiz ilçemizin ekonomik olarak kalkınması olacaktır” dedi.

Ziyaretlerinden ötürü Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ