Savaş: Birlikte Güzel İşler Yapacağız

Savaş: Birlikte Güzel İşler Yapacağız

Savaş: Birlikte Güzel İşler Yapacağız

 

Evciler Belediye Başkanı Ali Dede Savaş’a hayırlı olsun ziyaretleri aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Evcilerdi halkın tebriklerini makamında kabul eden Savaş’ı Umut Haber’de ziyaret etti.

Seçim süreci döneminde koordineli bir şekilde basın çalışmalarının yapılmasından ötürü gazetemize teşekkür eden Başkan Ali Dede Savaş, birlik içinde çok güzel hizmetlerin yapılacağını ifade ederek şöyle konuştu, “Evciler ilçemizde yapılacak çok işimiz var. Öncelikli olarak tarımsal alanlarda, hayvancılık alanlarındaki sorunları çözmemiz gerekiyor. Çünkü ilçemizin en büyük gelir kaynağı, tarım ve hayvancılık. Bu nedenle, sulama sorunlarını bir an önce yapmamız gerekiyor. Yine vatandaşlarımızı heyecanlandıran projelerimizin başında doğalgaz geliyor. Bu konu hakkında gerekli çalışmalarımızı yapacağız. İlçemizin yakınından geçen doğalgaz hattından faydalanmak istiyoruz” dedi.

 

İlçenin en öneli ihtiyacı olan Tarımsal sulama alanında, tarım reformu yapacaklarını ve bu bağlamda, arazi toplulaştırılmasının hemen akabinde, Türkiye genelinde örnek teşkil edecek güneş enerji panelleriyle derin kuyu alt yapısının oluşturulacağını belirten Ali Dede Savaş UMUT Haber’e şu açıklamalarda bulundu, “Yine bölge potansiyeline hizmet etmek amacıyla elektrik hatlarının il genel meclis üyelerimizin destekleriyle yenilenmesi ve yeni hattın ilçe merkezinin kanaldan yaklaşık 1 km dışına çekilerek, ilçe merkezinin 1 km daha genişleten çapta elektriğe kavuşması sağlanacak” dedi.

Ak Parti Evciler Belediye Başkan Adayı Ali Dede Savaş seçim beyannamesinde yer alan diğer büyük proje olan doğalgaz hattı müjdesini de verdi. Ak Parti milletvekili Ali Özkaya’nın da bölgede yaptığı konuşmasında Evciler ve Dazkırı’ya doğalgaz verilebileceği belirtilmişti. Halkın yaşam kalitesini artırmak için en geç bir sonraki seçimlere kadar daoğalgaza Evciler’in kavuşacağını vurgulayan Savaş konuşmasına şöyle devam etti, “EN önemli ihtiyaçlardan biri olan Pazar yerimizi yenileyeceğiz. TOKİ ile ortaklaşa konut ihtiyacımızı karşılayacağız. Organize hayvancılık bölgesi kuracağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ