Şerif Kocatepe: Dazkırı İçin Güzel Projelerim Olacak

Şerif Kocatepe: Dazkırı İçin Güzel Projelerim Olacak

Ak Parti Dazkırı Belediye Başkan Adayı Şerif Kocatepe yakın zamanda Dazkırı için yeni projelerini açıklayacağını, birlik ve beraberlik içerisinde ilçeye hizmet edeceklerini söyledi. Kendisine layık görülen AK Parti Belediye Başkan adaylığı için ise teşekkür etmek istediğini belirten Kocatepe şunları söyledi, “12.01.2019 tarihinde Dazkırı Ak Parti Belediye Başkan Adaylığım Sayın:Cumhurbaşkanımızın olurları ile kesinleşerek açıklanmıştır.Başta temayül yoklamalarında beni tercih ederek öne çıkaran vatandaşlarımız olmak üzere; bunu dikkate alarak beni Dazkırı AK PARTİ Belediye Başkan Adaylığına layık gören saygıdeğer büyüklerime ve İlçe Başkanımıza, Parti teşkilatımızın her Kademesindeki dava arkadaşlarıma, teşekkürü bir borç bilirim.
Kısaca kendimi tanıtacak olursam; evli ve iki çocuk babasıyım. 15 yıl ilçemde nüfus müdürlüğü yaptım. 2011 yılından beri Dazkırı Merkez Sulama Kooperatifi Başkanlığını yürütmekteyim.
Başkan Adayı olmamın esas amacı hükümetimizin desteğini alarak sizlerin de katkısıyla ilçemizin eksiklerini tamamlamak,yeni yatırımlar kazandırmak,ve refah düzeyini artırmak olacaktır. Bizim için önemli olan makam ve mevki değil; önemli olan ilçemize ve vatandaşlarımıza en güzel hizmetleri kazandırabilmektir. Dazkırı mız için
En kısa zamanda projelerimizi açıklayarak sizlerle paylaşacağız.
Desteklerinize olan inancım sonsuzdur. Şimdiden hepinize teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ