Siyasette Gençler de Olmalı

Siyasette Gençler de Olmalı

Siyasette Gençler de Olmalı

Yaklaşan yerel, il genel, meclis üyelikleri ve ardından Milletvekilliği, Cumhurbaşkanlığı gibi seçim üstüne seçim yaşayacağımız çok yoğun bir dönem var.

En son yapılan yerel seçimlerde bildiğiniz üzere muhtarlık seçimlerinde Dinar’da büyük bir gençleşme olmuş, gençlerin ilk girdikleri muhtarlık seçimlerini kazandıklarını da görmüştük.

Dinar’da genç bir oluşum ile ülkücü camianın içerisinde yer alan, çeşitli organizasyon ve STK seçimlerinde taraf olarak başarı sağlayan Mehmet Gürpınar’ın adının çeşitli siyasi noktalarda geçtiğini duyuyoruz.

Genç yaşta İstasyon Mahalle Muhtarlığına adaylığını koyan ve kazanan, sonra mahallesinde ve çeşitli platformlarda gösterdiği başarılarıyla son günlerde adından söz ettiren başta genç ülkücü camianın ağabey dediği, taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanmış olan Mehmet Gürpınar son günlerin konuşulan ismi oldu.

Adını Şahlanış ve Birlik Gecesinde Tam Olarak Duyurdu

Dinar Ülkü Ocakları tarafından 2017 yılının Kasım ayında düzenlenen Şahlanış ve Birlik Gecesi adı altında gerçekleşen organizasyonda sanatçı Ali Kınık’ın da katıldığı programda yaptığı cesur konuşmasında adından söz ettiren Gürpınar burada çok başarılı bir grafik çizmiş ve MHP içerisindeki ağırlığı üst düzeyde bulunan siyasetçilerden de tam not almıştı.

En son yapılan araştırmalarda genç kuşağın öncüsü olabilecek, özellikle ülkücü ve sağ görüşlü gençlerle birlikte hareket edebilen ismin yine Mehmet Gürpınar olduğu ortaya çıktı.

Son duyumlara göre gençler arasında büyük bir beraberlik kurulacağı, Ankara’ya gidilerek çeşitli görüşmelerin yapılacağı ve 2019’daki seçimlerde gençlerin ön planda yer alabileceği konuşuluyor.

Bu bağlamda bazı siyasi çevrelerin Mehmet Gürpınar’a açıkça destek vereceği ve siyasi geleceğinin de parlak olduğu belirtiliyor.

Genç muhtarın genç yaşlı, çoluk çocuk demeden herkes tarafından sevildiği ve mahallesinde de seçmen sayısına göre rekor bir oy alarak muhtarlığa geldiği de biliniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ