GELENEKSEL BAHAR TURNUVASI

  • 22 Mayıs 2017
  • 2.150 kez görüntülendi.
GELENEKSEL BAHAR TURNUVASI
  1. GELENEKSEL BAHAR TURNUVASI

Dazkırı Kaymakamlığı ile Dazkırı Belediyesinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu 16. Geleneksel Bahar Turnuvası 10.04.2017 tarihinde Dazkırı Belediye Spor ile Sağlık Spor müsabakası olan ve Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın da katılmış olduğu turnuva Başkanımız ile Sağlık Sporun kaptanı Serkan GÖKSU’nun santra vuruşuyla başladı. 17.05.2017 tarihinde oynanan 3.lük ve Final karşılaşmalarına Dazkırı Kaymakam Vekili Necdet UÇAR, Başkanımız İsmail TAYLAN, İlçe Emniyet Amir Vekili Mehmet CANGÜL, Ziraat Odası Başkanı Ufuk GÜRÇAM ve yaklaşık 300 futbolsever katıldı.

Günün ilk maçı olan 3.lük maçı Dazkırı Kaymakamlığı ve YüreğilAlkim müsabakası olup YüreğilAlkim’in karşılaşmaya çıkamaması ile Dazkırı Kaymakamlığı hükmen galip gelmesiyle turnuvamızın 3.lüğünü elde etmiş oldu.

Günün ikinci maçında finalde karşılaşan Ziraat Odası ve İdris Spor arasında geçen çekişmeli bir mücadele sonunda 7-6’lık skorla şampiyon takım Ziraat Odası olurken İdris Spor 2.lik unvanını aldı.

Maç sonrası ödül ve kupa törenine geçildi. Ziraat Odası oyuncusu İsmail HOZER gol kralı olarak ödülünü turnuva hakemimiz Nihat ÖZCAN’dan aldı. Turnuva boyunca desteklerini esirgemeyen Başkanımıza, Dazkırı Kaymakam Vekili Necdet UÇAR tarafından teşekkür plaketi verildi. Turnuvayı 3. olarak tamamlayan Dazkırı Kaymakamlığı’nın kupa ve ödülünü Ziraat Odası Başkanı Ufuk GÜRÇAM takdim etti; turnuvayı 2. olarak tamamlayan İdris Spor’un ödül ve kupasını Başkanımız İsmail TAYLAN ve şampiyon olan Ziraat Odası takımının ödül ve kupasını İlçe Kaymakam Vekili Necdet UÇAR verdi.

Turnuvamıza katılan tüm takımlara, İlçe Sağlık Müdürlüğüne, İlçe Emniyet Amirliğine ve turnuva boyunca zor bir görev olan hakemlik görevini gönüllü olarak kabullenen orta hakem Nihat ÖZCAN ve Arif DEMİRBAĞ’a, masa hakemleri Ramazan AKIN ve Faruk AKIN’a teşekkür ederiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ